Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Антарес | вул. Зестафонська, 22

Главная » Автошкола Антарес | вул. Зестафонська, 22


Адреса: м. Запоріжжя, вул. Зестафонська, 22
Телефони: (068) 32-46-502; (099) 32-46-502


 

Людина — організм, який звик до комфорту. Зручність у побуті, роботі, навчанні, чим більше комфорту в житті людини, тим вона почувається краще. У сучасному світі автомобіль вже не можна назвати розкішшю, зараз це скоріше необхідність. Для забезпечення себе такими зручностями, як водіння авто, потрібні права водія. Автокурси призначені для навчання будь-якого бажаючого тонкощам керування, навчать використовувати отримані теоретичні знання на практиці та ще більше підвищать рівень комфорту в житті людини.

Автошкола Антарес саме той відмінний варіант, який ідеально підходить бажаючим отримати права. Наша школа водіння відповідає списку необхідних умов, про які ми поговоримо далі.

Чому автошкола Антарес – найкраща?

За якими критеріями зазвичай обирають автошколи пересічні громадяни? Людину цікавить: скільки коштує навчання, як проходить практика в автошколі, чи зручне її розташування, чи є відповідна ліцензія, наявність власного автопарку, чи обладнані класи та багато іншого.

Розберемо, чому курси водіння (Запоріжжя) найкраще пройти в Антаресі:

  • курси з керування відбуваються на комфортабельних, спеціально обладнаних авто, марки Daewoo, Hyundai;
  • вартість навчання лояльна та доступна, ознайомитися з цінами можна перейшовши за посиланням;
  • автошкола (Запоріжжя) має зручний графік роботи, ранкові та вечірні зміни, розклад складено так, щоб заняття відвідувалися учнями по максимуму;
  • навчання відбувається на всі види категорій, додатково є можливість «накатати» необхідну кількість годин для відкриття ще однієї категорії;
  • можливість оплати у розстрочку, курси водіння тривають близько 2х місяців, оплата поступово розподіляється на весь період навчання;
  • установа ліцензована, цей документ гарантує направлення, подальший повний супровід на іспиті в МВС;

навчання проходить за новітніми редакціями правил дорожнього руху у спеціально обладнаних класах з усіма необхідними наочними посібниками.

Місто Запоріжжя, вул. Зестафонська, 22, запрошуємо бажаючих записатися до нової групи, та через 2 місяці стати повноправним водієм!
Пам’ятайте, курси на права – справа не страшна та потрібна. Отримуйте права разом із нами. Наші двері завжди відчинені!

    Почати спілкування в чаті: