Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Орджонікідзе, 57

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Орджонікідзе, 57


Адреса: м. Запоріжжя, Заводський район, вул. Орджонікідзе, 57 зуп. «Молодіжна»
Телефони: (068) 178-01-01; (066) 178-01-01
Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


Старт новых групп:
17:00 25-03-2023

До старту залишилось:


Оскільки процес керування автомобілем вимагає якісної підготовки, дуже важливо вибрати автошколу, в якій рівень цієї самої підготовки знаходиться на найвищому рівні. За роки своєї роботи автошкола «Антарес» дала знання тисячам водіїв, які сьогодні є гідними учасниками дорожнього руху.
Робота нашої автошколи заснована на двох базових курсах, які схвалені та затверджені Міністерством освіти. Це теоретичний та практичний курси, які проводять висококваліфіковані викладачі та інструктори, які використовують у своїй роботі інноваційні прийоми навчання.
Зручне розташування філій автошколи «Антарес» практично у всіх районах міста дозволяє легко відвідувати лекції учням, які проживають навіть у найвіддаленіших районах. Наприклад, філія, розташована за адресою: вул. Павлокічкаська, 57 у Заводському районі, дозволяє отримати якісне навчання без необхідності витрачати час, щоб дістатися центру міста.
Усі філії автошколи проходять регулярні перевірки представниками міської адміністрації щодо якості роботи викладачів та загального рівня навчання, що дозволяє підтримувати високий рівень дисципліни всіх співробітників.
Навчання в автошколі «Антарес» гарантує успішне проходження іспитів, у Сервісному Центрі МВС після яких можна буде отримати довгоочікувані права на водіння.

    Почати спілкування в чаті: