Запис за телефонами
Публикации

м. Запоріжжя | вул. Ентузіастів, 9

Главная » м. Запоріжжя | вул. Ентузіастів, 9


Адреса: м. Запоріжжя, вул. Ентузіастів, 9
Телефони: (096) 677-74-59; (050) 677-74-59


Старт новых групп:
17:00 25-03-2023

До старту залишилось:


Якщо Ви вирішили навчитися керувати автомобілем і хочете отримати права, рекомендуємо Вам провідну мережу автошкіл в Україні – «Антарес»! Ми знаємо, що мета курсів водіння не лише отримати права, успішно склавши іспит у Сервісному центрі МВС, але й грамотна підготовка водія-початківця до впевненої, самостійної їзди містом.
Ми гарантуємо високу якість навчання, відпрацювавши правила дорожнього руху на практиці в реальних умовах, щоб будь-яка ситуація на дорозі не стала для Вас несподіванкою. Автошкола в (Запоріжжі) «Антарес» зібрала найкращих викладачів та досвідчених інструкторів, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня.
Лекції з ПДР, влаштування автомобіля, основ безпеки на дорозі не здадуться нудним зубрінням, подача матеріалу відбувається інтерактивно, з використанням наочних матеріалів.
У (Запоріжжі) 18 філій автошколи Антарес можна подати документи в найближчий до Вас. Жителі (Хортицького) району можуть звернути увагу на філію на вулиці (Ентузіастів, 9).
Як вступити на курси водіння?
Для того, щоб вступити на водійські курси та отримати права, Вам необхідно звернутися до будь-якої філії автошколи Антарес, подати пакет документів та прямо на місці написати заяву про навчання. Курси тривають два місяця, за проходженням теоретичної та практичної частин слідують випускний іспит автошколи та держіспит у Сервісному центрі МВС, після якого випускник отримує посвідчення водія.
Усі оформлення документів для отримання прав у МВС автошкола бере на себе. (Запорізька) автошкола Антарес йде назустріч своїм учням та допускає можливість оплати за навчання частинами протягом двох місяців.
Список документів, необхідних для запису до автошколи:

  1. Копії 1, 2 сторінок паспорта, а також сторінки з пропискою;
  2. Копія ІПН;
  3. Чотири фотографії (розмір 3х4);
  4. Медична довідка (форма №083/о) 

Документи необхідно подати до початку занять з групою. Переглянути час, що залишився до набору групи, можна на сторінці кожної філії на спеціальному лічильнику. Чекаємо на Вас у будь-якому зручному для Вас відділенні (список адрес на сайті, сторінка «Контакты»).

    Почати спілкування в чаті: