Запис за телефонами
Публикации

м. Запоріжжя | вул. Щаслива, 9

Главная » м. Запоріжжя | вул. Щаслива, 9


Адреса: м. Запоріжжя, вул. Щаслива, 9
Телефони: (067) 720-37-25


Старт новых групп:
17:00 25-03-2023

До старту залишилось:


Якщо Ви втомилися від поїздок у громадському транспорті та шукаєте більшої мобільності та комфорту, найкращим варіантом буде отримати права, купити автомобіль та навчитися ним керувати. Автошкола «Антарес» у (Запоріжжі) допоможе не тільки скласти іспит у Сервісному Центрі МВС та отримати права, а й дійсно навчитися водити машину, вивчивши ПДР та отримавши достатню практику на навчальному автомобілі з інструктором.
Під наглядом досвідченого і терплячого інструктора Ви навчитеся паркуватися, рухатися в транспортному потоці у міських умовах, водійській етиці тощо. На теоретичних заняттях крім правил дорожнього руху буде розбір небезпечних ситуацій за кермом, вивчення будови та функцій різних частин автомобіля, практика надання першої медичної допомоги тощо.
Жителям (Дніпровського району Запоріжжя) буде зручно пройти курси водіння у філії автошколи «Антарес» на вулиці Щаслива 9, напроти Правобережного ринку. Курси починаються кожні три тижні, подивитися термін до кінця набору у поточну групу можна на горі цієї сторінки.
Як проходять курси водіння в Антарес
Повне проходження курсів водіння триватиме два місяці. Для зручності слухачів є можливість прослуховування лекцій як у першій половині дня – з 10.00 до 13.00, так і у вечірній час – з 18.00 до 21.00. Заняття відбуваються
три дні на тиждень: понеділок, середа, п’ятниця чи вівторок, четвер, субота.
Курси водіння складаються з теоретичної частини, практики на автомобілі з інструктором та складання іспиту на рівні автошколи. Після успішного складання іспиту в автошколі, можна перейти до складання основного іспиту в Сервісному Центр МВС.
Підготовка та складання іспитів у школі проходить за актуальними квитками офіційного іспиту. Автошкола «Антарес» відрізняється від інших автошкіл у (Запоріжжі) найвищим відсотком випускників, що отримали водійські права, склавши держіспит з першого разу.
Наші викладачі супроводжуватимуть Вас на іспитах у СЦ МВС, взявши на себе паперове оформлення та надавши для проходження практичної частини іспиту автомобіль нашої автошколи. Понад 70% наших учнів приходить за порадою друзів або родичів, які вже отримали з нашою допомогою права.
Тому ми цінуємо наше чесне ім’я та звання найкращої автошколи у (Запоріжжі). Ми допоможемо не просто отримати права, але і справді підготуватися до будь-яких ситуацій на дорозі, стати впевненим у собі водієм.

    Почати спілкування в чаті: