Запис за телефонами
Публикации

м. Запоріжжя | вул. Європейська, 16

Главная » м. Запоріжжя | вул. Європейська, 16


Адреса:м. Запоріжжя, вул. Європейська, 16
Телефони:(098) 437-11-10; (066) 437-11-10


Старт новых групп:
17:00 25-03-2023

До старту залишилось:


Не можна применшити важливість професійної підготовки водіїв для життя та здоров’я як самого водія, так і оточуючих його учасників дорожнього руху. Звичайно, дуже важливий стаж водія та майстерність приходить з часом, але дуже важливий перший крок — навчитися водити, отримати перший досвід водіння, зрозуміти, як прораховувати ситуацію на дорозі. Усьому цьому та Вас навчать у (запорізькій) автошколі «Антарес». І, звичайно, у нас Ви отримаєте потужну підготовку для успішного проходження іспиту в Сервісному Центрі МВС, яка дозволить легко отримати права з першого разу. Наша автошкола у (Запоріжжі) отримала акредитацію у департаменті ДАІ МВС на право навчання водіїв категорії «В», має ліцензію Міністерства освіти та науки України.

У Запоріжжі розташовані 18 філій автошколи Антарес, так що нескладно вибрати той, що знаходиться ближче до дому. Серед мешканців (Космічного мікрорайону міста Запоріжжя) дуже популярна філія автошколи Антарес (прямо в серці «Космосу» — біля скверу Гагаріна, за адресою вул. Європейська, 16). У цій філії (Комунарівського) району постійно відбувається набір груп на підготовку (перепідготовку) водіїв категорії «В». Навчання стартує після набору групи, дату нового набору можна подивитися на цій сторінці – під контактними даними знаходиться лічильник, який рахує час до початку курсів для отримання прав водія. Нова група набирається кожні три тижні.

Як проходить навчання в автошколі у (Запоріжжі) «Антарес»

Навчання водінню в автошколі Антарес у (Запоріжжі) можна розділити на теоретичний курс водіння та практичні уроки, під час яких можна отримати перший досвід водіння під наглядом інструктора. Давайте розберемо обидві важливі частини курсів з навчання водінню.

Теоретичний курс навчання водінню

На завершення повного курсу навчання водінню Вам знадобиться два місяці. Заняття з теорії проходять вранці з 10.00 до 13.00 та ввечері з 18.00 до 21.00 три дні на тиждень. Для теоретичних завдань є спеціально обладнані класи з мультимедійним обладнанням: моделювання ситуації на дорозі за допомогою комп’ютерів, перегляд відеоматеріалів, навчання за макетом автомобіля.

Під час теоретичного курсу Ви навчитеся:

  • Правилам дорожнього руху;
  • Техустрою автомобіля, дізнаєтеся функціональне призначення його вузлів;
  • Принципам безпеки на дорозі;
  • Надавати першу медичну допомогу;
  • Водійській етиці.

Практичні заняття з водіння

Практичні заняття проводяться у зручні для учнів дні та години. Графік таких занять обговорюється з інструктором, учень вибирає автомобіль, на якому буде «накатувати години».

Після всіх теоретичних та практичних занять учні складають випускний іспит на рівні школи водіння. Такий самий іспит згодом доведеться складати в Сервісному центрі МВС, щоб отримати права і наші учні йдуть на іспит у ДАІ вже знаючи, що на них чекає.

Після успішного складання іспиту в школі, Ви отримуєте Свідоцтво про закінчення навчального закладу, яке Вам знадобиться при складанні останнього іспиту в Сервісному центрі МВС. Під час цього фінального іспиту наші викладачі також супроводжуватимуть Вас. Завдяки комплексному підходу до підготовки до іспиту ДАІ, наша автошкола в (Запоріжжі) є лідером по відсотку учнів, які успішно склали іспити та отримали права. Завдяки «Антаресу», навчитися керувати автомобілем та отримати права стало справді просто. Чекаємо на Вас за адресою (м. Запоріжжя, вулиця Європейська, 16.)

    Почати спілкування в чаті: