Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Ситова 7, зуп. «АТК»

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Ситова 7, зуп. "АТК"


Адреса : м.Запоріжжя, Космічний район, вул. Ситова 7, зуп. «АТК»
Телефони: (050) 833-69-69; (097) 833-59-59
Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


Розпочавши своє існування у 2010 році, автошкола «Антарес» вже встигла зарекомендувати себе як навчальний заклад, що навчає мистецтву керування автомобілем на найвищому рівні. З кожним роком рівень довіри до автошколи серед людей, які бажають отримати права, тільки зростає. Завдяки цьому на сьогоднішній день у кожному районі (Запоріжжя) розташована філія автошколи, що робить навчання абсолютно доступним для всіх бажаючих.

«Антарес» прагне залишатися незмінним лідером та утримувати планку надання своїх послуг на високому рівні. Для цього у всіх філіях автошколи, у тому числі у філії за адресою вул. Ситова 7 щорічно оновлюється матеріально – технічна база, викладачі та інструктори постійно навчаються та відвідують курси підвищення кваліфікації, а автопарк регулярно поповнюється новими сучасними автомобілями.

Мета автошколи не просто навчити водінню. Інструктори та викладачі автошколи прищеплюють кожному учневі почуття відповідальності та впевненості на дорозі, за допомогою яких вони зможуть стати гідними учасниками дорожнього руху.

Крім якості, приваблює і ціна на навчання в автошколі «Антарес», яка є однією з найнижчих у (Запоріжжі). Зручний графік занять, які проходять як вранці, так і у вечірній час, також є безумовним плюсом.

Обравши для свого навчання автошколу «Антарес», ви зробите правильний вибір. За час навчання ви станете частиною великої сім’ї, отримаєте справжнє задоволення від навчання, знайдете необхідні знання та навички і що найголовніше – станете володарем довгоочікуваного посвідчення водія.

    Почати спілкування в чаті: