Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Героїв 93-ї бригади 15

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Героїв 93-ї бригади 15


Адреса: м.Запоріжжя, Хортицький район, вул. Героїв 93-ї бригади 15
Телефони: (050) 087-38-88; (096) 449-61-50
Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


Старт новых групп:
17:00 25-03-2023

До старту залишилось:


Високий професіоналізм наших інструкторів регулярно перевіряється різними державними іспитами, результат яких впливає на отримання автошколою державної акредитації.

Годинами стоїте на зупинках? Терпите близькість чужих людей у ​​маршрутках? — Якщо Ви мешканець Хортицького району, то чудово мене розумієте. Здається, що у великому місті цього не уникнути — Але ні, саме час задуматися про особистий транспорт. І відразу виникає питання, де навчитися керувати автомобілем? Законодавство цього дня вимагає наявність свідоцтва про закінчення автошколи для допуску до складання іспиту в Сервісному Центрі МВС та отримання транспортної свободи.

Ринок послуг з навчання в автошколах Запоріжжя дуже широкий: одні пропонують короткі терміни, інші — знижки, акції, якість. Але Вам потрібні всі ці переваги разом. Отже Ви звернулися за адресою — мережа Автошкіл Запоріжжя Антарес — це можливість пройти підготовку та отримати посвідчення водія за такими категоріями «А», «B», «C», «C1», «D», «C1E», «CE», «DE». Автошкола Антарес — це:

  1. Зручне розташування філій автошколи практично в кожному районі міста, що дарує можливість пройти навчання неподалік місця роботи, навчання, будинку і т. д.;
  2. Сучасна система викладання, що передбачає використання мультимедійного супроводу, наочних посібників, відстеження всіх нововведень та змін за правилами дорожнього руху. Завдяки даній системі викладання Ви не тільки будете успішно підготовлені до складання іспиту в Сервісному Центрі МВС, а й що найважливіше, станете впевненим, обізнаним та свідомим учасником дорожнього руху;
  3. Високопрофесійні та атестовані викладачі та інструктори гарантують цікавий процес навчання, легкість сприйняття та запам’ятовування інформації, комфортність навчання;
  4. Гнучка та прозора система оплати — це чудова можливість для людей різного рівня доходу дозволити собі навчання без шкоди для особистого бюджету.

І це далеко не всі переваги, які пропонує Автошкола Антарес. Ми не «магазин продажу прав» — ми відповідаємо за кожного нашого учня. Чому? — Раджу замислитись над такими питаннями:

  1. Розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну життю чи здоров’ю становить 100 000 грн — Ви готові оцінити своє життя чи життя ваших рідних та близьких у таку суму?
  2. Ви хочете без побоювання користуватися дорогами? Створити для себе та своїх близьких суспільство відповідальних водіїв?
  3. У скільки разів, десятки разів чи сотні разів вартість автомобіля перевищує ціну навчання в автошколі?

Висока якість підготовки чи не найважливіший критерій при виборі автошколи Запоріжжя, якого можна досягти лише за рахунок висококваліфікованого викладацького складу.

Отже, познайомлю Вас ближче з Автошколою Антарес, розташованою за адресою м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади 15. Автошкола знаходиться за п’ять хвилин ходьби від ринку «Універсам» («Ювілейний»), що дозволяє будь-якому мешканцю Хортицького району без проблем відвідувати заняття. Автошкола знаходиться в 9-ти поверховій будівлі зі світлими, комфортабельними класами, які обладнані мультимедійною системою, наочними макетами, необхідними навчальними матеріалами (плакатами, стендами, схемами), з кабінетом по будові транспортного засобу, обладнаного справжніми вузлами, механізмами та деталями авто, а також комп’ютерним класом, де встановлені актуальні програми з підготовки до складання іспиту та допомагають засвоїти навчальний матеріал, заняття в якому проходять без обмежень у доступі та у зручний для учнів час. Заняття з теорії проводить викладач-методист.

Заняття з водіння проводять лише атестовані інструктори. Кожен з них природно має свій підхід до учнів, але такі якості, як терпіння, весела вдача, доступність пояснень дозволяють їм досягати позитивних результатів у навчанні учнів. Крім правил дорожнього руху та керування транспортним засобом, Вас навчать правильному догляду за машиною.

Багато слів сказано про переваги вибору серед автошкіл Запоріжжя – саме Автошколи Антарес, але відкрию Вам секрет – 70% учнів обрали нашу Автошколу за порадою друзів, рідних. Поцікавтеся, напевно, і серед Ваших знайомих знайдуться наші учні. Дозвольте запросити Вас до нас в Автошколу Антарес, щоб ви особисто змогли переконатися в якості та доступності навчання.

    Почати спілкування в чаті: