Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Рубана 23a

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Рубана 23a


Адреса: м. Запоріжжя, Хортицький район, вул. Рубана 23a
Телефони: (097)402-10-20; (066)402-10-20

Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


Зниження рівня аварійності на дорогах відбувається завдяки професійній підготовці водіїв транспортних засобів, які вміють грамотно застосовувати та дотримуватися правил дорожнього руху, керувати автомобілем у різних дорожніх ситуаціях, прогнозувати розвиток аварійних та критичних ситуацій при керуванні автомобілем. Автошкола «Антарес» у Запоріжжі проводить підготовку (перепідготовку) водіїв категорії «В».
Наша філія знаходиться у самому центрі Хортицького району на вул. Рубана 23а. Автошкола «Антарес» має ліцензію Міністерства освіти і науки України, а також акредитацію у департаменті ДАІ МВС на право навчання водіїв категорії «В».
У нашому педагогічному складі працюють висококваліфікований викладач теоретичного курсу та професійні майстри практичного водіння з великим стажем роботи, які мають вищу освіту за профілем навчання, а також атестацію в Сервісному Центрі МВС. Наші інструктори підберуть індивідуальний підхід до кожного учня, що дозволить йому швидше опанувати основи керування автомобілем та набути навичок безпечного водіння.
Повний курс навчання триває 2 місяці, під час яких вивчаються:

— Технічна побудова автомобіля;

— Правила дорожнього руху;

— Основи безпеки дорожнього руху;

— Надання першої медичної допомоги;

— Етика водіння.
Теоретичні заняття проводяться у спеціально-обладнаному класі, включаючи комп’ютерну підготовку для вивчення ПДР та ОБДД за новою та іншими екзаменаційними програмами Сервісного Центру МВС. Навчальний матеріал викладається в цікавому та зручному для сприйняття вигляді — навчальні фільми та ролики, електрифіковані моделі світлофорів, макети перехресть, на яких можна наочно розглянути більшість ситуацій, з якими зіткнеться майбутній водій на дорогах.
Теоретичний курс навчання триває тричі на тиждень — вечірні з 18.00 до 21.00 та ранкові з 10.00 до 13.00. Що стосується практичних занять — учні самостійно складають свій графік водіння, вибираючи для них зручний день та час, а також автомобіль, на якому бажають навчатися. Навчальний процес закінчується випускним шкільним іспитом, який відбувається за принципом складання іспиту в Сервісному центрі МВС.
Курсанти, які виконали повний обсяг програми та склали внутрішні іспити, направляються до екзаменаційного підрозділу Регіонального Сервісного Центру МВС, чим закінчується навчальний курс. В основу завдання автошколи покладено не просто підготувати Вас до складання іспиту в сервісному центрі МВС (ДАІ) та отримання посвідчення водія, але і дати можливість отримати навички безпечному та грамотному управлінню транспортним засобом, необхідні для того, щоб сівши за кермо власного автомобіля Ви впевнено відчували себе на дорогах за будь-яких обставин, і отримували задоволення від керування автомобілем.

    Почати спілкування в чаті: