Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Леоніда Жаботинского 39

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Леоніда Жаботинского 39


Адреса: м. Запоріжжя, Вознесенівський район, вул. Леоніда Жаботинского 39
Телефони: (095) 041-00-42; (096) 041-00-41
Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


Майстерність водіння не дається від народження і якщо Ви вирішили освоїти мистецтво керування автомобілем, розібратися із завданнями з теорії водіння та якісно вивчити всі його нюанси? Впоратися із цим завданням Вам із задоволенням допоможе автошкола міста Запоріжжя — «Антарес».

Автошкола «Антарес» займається підготовкою водіїв транспортних засобів категорії «В» (на механічній коробці передач). Розташована вона у центрі міста Запоріжжя, неподалік зупинок громадського транспорту по проспекту — зуп. «Україна».. А філії нашої автошколи розташовані практично у всіх районах міста. Ви можете звертатися до нас будь-якого дня, заглянувши в одну з наших філій або зателефонувавши нам.

Для Вас автошкола організувала два класи для теоретичної підготовки учнів із встановленим мультимедійним обладнанням. Ми проводимо навчання за новітньою програмою, що включає відеоматеріали та комп’ютерну підготовку. Учні забезпечуються безкоштовною навчальною літературою та екзаменаційними квитками.

Навчання проводиться професійними автоінструкторами та викладачами на навчальних майданчиках та міських маршрутах. Досвідчені, врівноважені та терплячі інструктори на машинах автошколи навчать Вас маневрувати, паркуватися у дворах та на стоянках, а також відновити та навіть підвищити втрачений рівень водіння. В автошколі використовуються автомобілі, що знаходяться у відмінному технічному стані. Учням надається можливість практикувати керування автомобілем на різних навчальних автомобілях. Автомобілі автошколи «Антарес» обладнані подвійним керуванням, завдяки чому інструктор має нагоду допомогти курсантові у складній ситуації на дорозі.
З таким педагогічним складом, як в автошколі міста Запоріжжя — «Антарес» ви навчитеся не лише правильно та своєчасно реагувати на ситуацію на дорозі, а й прогнозувати її. Ви зможете набагато швидше та якісніше засвоїти пропонований вам обсяг знань. Наші освітяни знайдуть індивідуальний підхід для водіїв будь-якого віку. Нові знання та навички, набуті в нашій автошколі, допоможуть Вам перетворитися на вмілого, впевненого в собі та обережного учасника дорожнього руху.
Одне з основних наших досягнень — понад 70% наших курсантів приходять до нас за рекомендаціями своїх друзів та знайомих, які успішно закінчили нашу автошколу та отримали посвідчення водія. Це результат праці викладачів та інструкторів практичного водіння.
Наші учні відвідують заняття тричі на тиждень у вечірній час (з 18:00 до 21:00) або ранковий час (з 10:00 до 13:00). Тривалість повного курсу навчання – два місяці. В нас можлива поэтапная оплата.
Графік занять з водіння складається в індивідуальному порядку, виходячи з особистих можливостей кожного учня. В автошколі «Антарес» проводиться постійний набір учнів до груп. Кожні три тижні групи розпочинають свої заняття.

  1. Копія паспорта (1,2 сторінки та прописка);
  2. Копія ідентифікаційного коду;
  3. Фотографії 3*4 – 2 шт.;
  4. Медична довідка за формою №083/3 про придатність до керування транспортним засобом.
  5. Заява про навчання (заповнюється Вами в автошколі за наявності пакета документів, зазначеного вище).

Автошкола «Антарес» це єдина автошкола, яка не покине учнів у скрутну хвилину. Ми будемо з Вами під час складання іспитів у Сервісному Центрі МВС. Після успішного проходження курсу підготовки, за результатами внутрішніх іспитів, ми видамо Вам свідоцтво про закінчення навчального закладу встановленого зразка. Після успішного складання теоретичного та практичного іспиту, Ви отримаєте посвідчення водія на право керування транспортним засобом категорії «В».

Хоч автошколи «Антарес» і невеликий період освітньої діяльності, але їй вдалося зайняти лідируючу позицію серед автошкіл Запоріжжя як за кількістю учнів, так і за відсотком складання іспитів у Сервісному Центрі МВС з першого разу. Високий відсоток у цьому показнику є незалежною оцінкою ефективності навчання. Приходьте до нас, ми навчимо Вас керувати і Ви не пошкодуєте про свій вибір!

    Почати спілкування в чаті: