Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Новокузнецька, 4

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Новокузнецька, 4


Адреса: м. Запоріжжя Комунарський район, вул. Новокузнецька 4 зуп. «1й Південний»
Телефони: (050) 511-11-75; (098) 511-11-76
Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


Старт новых групп:
17:00 25-03-2023

До старту залишилось:


Ви вирішили отримати права на керування автомобілем — це справа серйозна і відповідальна, і від того, наскільки Ви впевнено почуваєтеся за кермом автомобіля, залежить здоров’я, а часом і життя водія, пасажирів та пішоходів. Тому до вибору автошколи треба підійти дуже відповідально. Ви повинні розуміти, що після того як Ви станете водієм на ваші плечі ляже велика відповідальність, а значить повинні чітко розуміти, хто вас вчить і чому.

Щоб стати професіоналом у водінні, Вам точно треба звертатися до нас. Ми найкраща автошкола Запоріжжя. Стабільно автошкола Запоріжжя «Антарес», що впевнено йде вперед та лояльно відноситься до своїх учнів.

Ми ведемо підготовку водіїв категорії «В».

Термін навчання складає 2 місяці. Заняття проходять:

— Пн, Ср, Пт 10.00-13.00 та 18.00-21.00

— Вт, Чт, з 10.00-13.00 та 18.00-21.00. Cб з 10.00-13.00

Вартість навчання ви можете дізнатись у розділі ціни або уточнити за телефонами. Ми надаємо можливість поетапної оплати навчання. Так само автошкола надає додаткові уроки водіння для тих хто має посвідчення водія але втратив навички керування автомобілем.

Наші школи знаходяться практично в кожному районі міста для Вашої зручності. Комунарський район не є винятком і тут теж працює автошкола Запоріжжя «Антарес» за адресою вул. Новокузнецька, 4.

У нашій автошколі висококваліфіковані викладачі, які люблять свою справу та знаходять підхід до кожного курсанта. Тут працюють фахівці з багаторічним стажем, люди, які вивчили не одне покоління водіїв.

Теоретичні заняття відбуваються в обладнаних навчальних класах, які оснащені всіма необхідними засобами навчання, які сприяють легкому та швидкому засвоєнню матеріалу учнями. Навчальні аудиторії обладнано плакатами, стендами, макетами, відеоматеріалом. Під час вивчення пристрою автомобілів використовуються наочні макети. 

Окремо треба сказати про наших інструкторів, які є одними з найкращих та найдосвідченіших серед автошкіл Запоріжжя. Вони проходять суворий конкурсний відбір, мають за плечима великий стаж водіння та викладання.

Для того щоб викладати в автошколі Запоріжжя «Антарес» кожен інструктор пройшов атестацію в Регіональному Сервісному Центрі МВС, що дозволяє проводити заняття з індивідуального навчання водінню автомобіля. Позитивні сторони нашої автошколи полягають у грамотному підході до занять для водіїв будь-якого віку. Автошкола «Антарес» гарантує своїм клієнтам найвищий рівень теоретичної та практичної підготовки до іспиту у Сервісному Центрі МВС. Крім того, Ви забезпечуєте себе навичками впевненого та самостійного водіння на дорозі. До кожного курсанта знаходять підхід і роблять все можливе для того, щоб Ви відчували себе за кермом автомобіля легко і впевнено, а по закінченню курсів водіння Ви могли без страху їздити на власному автомобілі.

Навчання проходить на автомобілях Lanos,Skoda із механічною коробкою передач. Навчальні машини спеціально обладнані додатковими педалями для інструктора, який перестраховує кожен ваш рух. Практичні заняття з водіння проходять за індивідуально складеним графіком, заздалегідь узгодженим з інструктором з 8-00 до 18-00 з Вт по Сб, який підходить кожному курсантові.

Тому, якщо Ви хочете, щоб Вас швидко та якісно навчили їздити на автомобілі, приходьте до нас у найкращу автошколу Запоріжжя «Антарес».

    Почати спілкування в чаті: