Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Бородінська, 5

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Бородінська, 5


Адреса: м.Запоріжжя Правий берег, вул. Бородінська, 5 зуп. «На вимогу»

Телефони: (099) 204-20-10; (098) 204-20-10

Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


З кожним днем ​​у Запоріжжі машин на вулицях стає більше, а дорожній рух напруженіше. Якщо Ви теж втомилися залежати від громадського транспорту, то найвірнішим рішенням буде отримати права.

На жаль, отримання прав та навіть знання правил дорожнього руху буде недостатньо новачкові для того, щоб уникнути аварійних ситуацій і стати справді добрим водієм.

В автошколі «Антарес» у Запоріжжі метою навчання є не лише проходження іспиту та отримання прав, а й отримання важливих знань, необхідних для будь-якого водія, із закріпленням їх на практиці.

Мережа автошкіл Антарес має у своєму розпорядженні навчальні класи у всіх районах Запоріжжя. Всього у місті знаходиться 18 філій та подати заяву можна в будь-який, найближчий.

Наприклад, мешканці Дніпровського району можуть навчитися водити у філії за адресою м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 5. Виберіть відділення школи на сторінці контактів, на лічильнику вгорі сторінки показано скільки часу залишилося на подання заяви до старту занять із черговою групою.

Переваги курсів водіння Антарес

Викладачі автошколи Антарес зроблять все для комфортного навчання кожного учня:

  • графік практичних занять складається для кожного учня у зручний для нього час;
  • навчання теорії проводиться у дві зміни – ранкову та вечірню. Просто виберіть як Вам зручніше відвідувати заняття – з 10:00 до 13:00 або з 18:00 до 21:00;
  • оплачувати курси можна частинами протягом усього терміну навчання (2 місяці);
  • практика відбувається на популярних автомобілях Daewoo,Skoda на звичному з практичних занять автомобілі потім можна буде проходити практичну частину іспитів у МВС. Усі автомобілі автошколи Антарес у відмінному технічному стані;
  • підготовка до іспиту школи відбувається за квитками, які будуть використовуватись на головному іспиті в СЦ МВС;
  • інструктор з водіння докладно розбере кожну ситуацію на дорозі, пояснивши, як краще діяти і чому.

Наша компанія зробить все, щоб дати Вам обсяг знань та навичок, достатній для отримання прав та подальшої безпечної їзди. Більшість нових студентів приходять до нас за рекомендацією друзів, які отримали права з нашою допомогою, репутація кращої автошколи у Запоріжжі тепер працює на нас.

    Почати спілкування в чаті: