Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Бочарова 1

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Бочарова 1


Адреса: м. Запоріжжя, вул. Бочарова 1, зуп. «Магазин»
Телефони: (066) 455-55-96; (096) 455-55-97
Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


Старт новых групп:
17:00 25-03-2023

До старту залишилось:


Для того, щоб водіння авто було безпечним, необхідно добре знати та дотримуватися всіх встановлених правил дорожнього руху. Незнання чи ігнорування встановлених правил робить водія потенційно небезпечним учасником руху, який може нести серйозну загрозу та завдати шкоди не лише собі, а й іншим учасникам руху.

Подібних негативних наслідків допоможе уникнути навчання в автошколі «Антарес», де кожен учень гарантовано отримає всі необхідні знання та навички які надалі зможе успішно застосовувати на практиці.

У нашій автошколі є все необхідне для того, щоб теоретичні заняття та практичне керування авто здійснювалися на найвищому рівні. Це і наявність сучасних, комфортних та обладнаних усім необхідним навчальних класів, це великий та сучасний автопарк, що регулярно поповнюється новими сучасними автомобілями, це професійний колектив, націлений на досягнення найкращих результатів, це керівництво автошколи, що прагне утримувати планку лідерства серед автошкіл.

Зручний навчальний графік, водіння авто обладнаних для комфортної їзди, максимально низька вартість навчання на різні категорії, допомога та індивідуальний підхід до кожного учня, дозволять отримати не тільки знання, а й справжнє задоволення від проведеного часу в автошколі «Антарес».

    Почати спілкування в чаті: