Запис за телефонами
Публикации

Автошкола Запоріжжя | вул. Шкільна 13

Главная » Автошкола Запоріжжя | вул. Шкільна 13


Адреса: м. Запоріжжя, Олександрівський район, мк. р-н Малий ринок, вул. Шкільна 13, зуп. «Школа»
Телефони: (096) 722-00-22; (050) 683-88-12

Часи роботи: вт-пт: с 9-00 до 18-00, суб: с 9-00 до 13-00


Старт новых групп:
17:00 25-03-2023

До старту залишилось:


У сучасному світі, де все сильніше відчувається нестача часу, керування автомобілем дозволяє отримати ряд незаперечних переваг. З його допомогою можна подорожувати, куди душі завгодно, легко виїжджати з друзями або сім’єю на пікнік у вихідні, та й просто бути набагато мобільним. Для отримання таких переваг необхідно передусім навчиться керувати автомобілем.

Сьогодні існує безліч автошкіл у Запоріжжі, які пропонують свої послуги, але заслуженим і безумовним лідером серед них є автошкола «Антарес». Таким її роблять постійний розвиток, кваліфікований та досвідчений персонал в особі адміністраторів, викладачів та інструкторів, великий автопарк із сучасними та технічно налагодженими машинами, а також наявність 18 філій, зручно розташованих у різних районах міста.

Філія автошколи розташована в центрі міста за адресою вул. Шкільна 13 – розпочала свою історію з 1 липня 2012 року. За роки існування ця філія автошколи випустила вже тисячі кваліфікованих водіїв різних категорій. Спеціально обладнані сучасні навчальні класи в сукупності з професійними викладачами, які застосовують передові методики навчання, дозволяють не лише навчатися в комфорті, а й отримувати справжнє задоволення від навчання.

Практична частина навчання також здійснюється на найвищому рівні. Водіння автомобіля здійснюється під пильним наглядом професійних інструкторів із багаторічним стажем роботи. З їх допомогою кожен учень автошколи набуде впевненості в собі, легко здасть фінальне водіння в Сервісному Центрі МВС і стане щасливим володарем посвідчення водія.

    Почати спілкування в чаті: