Запис за телефонами
Публикации

Автошкола у Запоріжжі

Автошкола у Запоріжжі

 

Друзі запросили вас на заміський пікнік, але дістатися місця на громадському транспорті навряд чи можливо? Потрібен особистий транспорт для багатьох справ по роботі, а через його відсутність нічого не вдається встигати? Є можливість купити машину, але немає прав водія і потрібних навичок? Що ж, навчитися керувати авто хоче практично кожна сучасна людина.

Очевидні вигоди

Отже, напевно, ви вже і самі відкрили для себе чимало позитивних моментів у володінні автомобілем, а також стійкими навичками його водіння. Навіть якщо своєї машини у вас ще немає, і назвати вас водієм поки що ніяк не можна, ви здатні практично повною мірою оцінити зручність та вигоду використання авто на прикладі ваших друзів або родичів, які беруть вас у поїздки.

Тільки уявіть – абсолютна свобода пересування, куди треба – туди й кермуй, де захотілося, там і опинилися лише за кілька хвилин. Жодних більше ненависних стресових ситуацій у громадському транспорті та інших незручностей. Курси керування – це те, що дозволить вам перейти на якісно новий рівень життя, причому досить швидко.

Насправді, існують різні думки щодо того, наскільки зручно і вигідно володіти автомобілем та користуватися ним щодня. Але, будь-які аргументи проти зазвичай виходять від тих, у кого не вийшло стати хорошим водієм, або робити це не було жодного бажання.

Дуже часто майбутня любов або ненависть до водіння в принципі, може бути розвинена або придушена в процесі навчання та отримання посвідчення водія. Якщо ви щиро хочете навчитися водити, і при цьому не хочете відбити будь-яке бажання, необхідно правильно підібрати автошколу.

Тут мають працювати справжні професіонали з великим практичним досвідом викладання і, що вкрай бажано, справжніми теплими та переконливими відгуками задоволених учнів.

Автошкола «Антарес» пропонує найкращі умови для вас, як для майбутніх водіїв та тих, хто повною мірою насолоджуватиметься всіма плюсами власника водійських прав:

  • Захотіли покататися «провітритися» до набережної о пів на третю ночі? Не питання! Коли у вас є права та машина.
  • Курси водіння повністю та назавжди звільнять вас від будь-яких прив’язок до громадського транспорту. Повна свобода пересування як за місцем, так і за часом.
  • Можливість економії часу, коштів та сил. Маючи автомобіль, ви завжди можете швидко доставити куди потрібно не тільки себе самого, але ще кілька людей, а також різні вантажі і багаж за раз. Іноді, утримання автомобіля може здатися надто затратним, але враховуючи, скільки ви при цьому виграєте, так може тільки здатися. Насправді ж, після всіх розрахунків і відрахувань, власники авто завжди виграють.
  • Можливість додаткового заробітку. Будь-який водій зі своєю машиною або без, автоматично отримує доступ до багатьох пропозицій роботи, що часто виявляється дуже своєчасним. Зараз дуже багато хто бажає навчитися водити саме для того, щоб отримати роботу, що сподобалася.
    Сучасний світ – це завжди дорогий час. Зі своєю машиною та правами, ви отримаєте дійсно сильні переваги перед тими, хто їх не має, а також зробите своє життя помітно комфортнішим та приємнішим.

Варто вчитись у лідерів

Маючи дуже великий досвід у галузі викладання та навчання водінню найрізноманітніших людей, запорізька автошкола «Антарес» гордо носить звання флагмана серед усіх автошкіл у місті.

Зручно розташовані філії

У нашому, а точніше, у вашому розпорядженні понад десяток філій автошколи «Антарес» у всіх районах Запоріжжя. У якому б районі ви не знаходилися, завжди можна вибрати філію школи, до якої можна буде легко дістатися пішки.

Все для допомоги учням

Ми чудово розуміємо, наскільки іноді буває нелегко навчитися керувати автомобілем. Повірте, навчити, особливо деяких людей, водити також буває дуже важко, як навчитися цій справі самостійно. Тому всі зусилля наших професійних інструкторів і кожного, хто так чи інакше, працює в «Антарес», спрямовані на те, щоб навчальний процес був якомога доступнішим та цікавішим, по можливості приємним та обов’язково – максимально ефективним.

Технічне забезпечення на високому рівні

Ви довіряєте нам і ми працюємо з вами незалежно. Жодних інструкторів-підрядників зі своєю машиною та нескінченними претензіями, як до учнів, так і до автошколи. Ви будете навчатись та проходити практичні заняття на сучасних автомобілях в ідеальному стані. Ці машини належать лише автошколі, а не комусь ще.

Відповідно, учням ніколи не доведеться «оплачувати свої помилки», ремонтуючи спалене зчеплення або стартер, що зламався. Ніяких зайвих нервів, ви навчаєтеся в автошколі і, відповідно, припускаєтеся помилок – це нормально.

Навчаючись у нас, ви завжди можете бути впевнені, що технічна база нашої школи дозволить сфокусуватися безпосередньо на вашому керуванні і досягненні результату — ваших практичних умінь водія. При цьому жодні поломки не зможуть зіпсувати настрій або бажання водити в принципі.
Інструктор = наставник

Що може бути важливіше за добре налагоджений контакт, продуктивне і вільне спілкування з інструктором в автошколі? Мабуть, нічого. Це дійсно, найголовніший фактор, який багато в чому визначає успішність всього вашого навчання водінню.

В автошколі «Антарес» добре розуміють цей основний принцип, тому, перш за все, ми подбали про інструкторський склад, де кожен викладач володіє вмінням знайти правильний індивідуальний підхід до учня, з яким він має працювати.

Основна функція інструктора не контролювати учня, щоб той не допускав помилок, але наставляти його, докладно і спокійно роз’яснювати будь-який нюанс, що виник на дорозі, і всі можливі варіанти дій у будь-якій ситуації. Для нас результат нашої роботи не менш важливий, ніж для учнів, адже саме вони стають для нас головною гордістю та ідеальною рекламою.

Ви залишитеся задоволені результатом

Напевно, з того самого моменту, коли ви вирішили отримати права, ви представляли цей самий день, коли заповітний «пластик», який має юридичну силу, опиниться у ваших руках. До такого результату можна дійти по-різному, але не завжди реальні практичні вміння «свіжого» водія відповідатимуть повною мірою тому, що зазначено у посвідченні водія.

«Антарес», як і будь-який розсудливий учень автошколи, не зацікавлені у виробництві якомога більшої кількості прав та видачі їх усім і кожному, без підтвердження реальних навичок водіння. Протягом кількох років учні, які проходили курси у нашій школі, демонструють чудові результати не лише на остаточних іспитах в органах МВС, а й, власне, на дорогах.

Звичайно, ми не збираємося знижувати заявлений рівень, і завжди будемо підтримувати репутацію кращої автошколи в Запоріжжі, учні якої не створюють аварійних ситуацій, вміючи водити справді добре. Хочете теж стати справжнім профі та викликати своїми вміннями заздрість інших водіїв? Стати справжнім прикладом правильної безпечної поведінки на дорозі, чудово керуючись автомобілем будь-якої марки? Записуйтесь на курси водіїв в «Антарес» і дуже скоро вам буде доступний ще один дивовижний світ — світ повної свободи на колесах.

calendar

16/5/2019
    Почати спілкування в чаті: